Teambuilding

Cieľom tohto programu je, aby teambuilding prispel ku zlepšeniu reálneho pracovného prostredia a aby budovanie tímovej spolupráce sa stalo každodennou realitou vo vašom pracovnom kolektíve. Teambuilding prebieha prostredníctvom Millitary Campu .

Všetci účastníci sú členovia regrutačných jednotiek, ktoré boli vyslané do lokality Jankov Vŕšok, aby podstúpili náročné cvičenie. ("Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku!") Počas jedného dňa absolvujú rôzne aktivity, ktoré preveria ich fyzickú a psychickú pripravenosť. Úlohou účastníkov bude podať čo najlepší tímový aj osobný výkon, na základe ktorého potom budú hodnotení.

Účastníci sú rozdelení do šiestich tímov, v každom tíme je cca 10 členov. Úlohou celého tímu je podávať na jednotlivých aktivitách čo najlepší výkon tak, aby získali do svojho hodnotenia čo najviac bodov. Styčný dôstojník každej čaty dostane na starosť tzv. Záznamovú kartu čaty, je to karta, v ktorej je uvedený názov a členovia čaty, zoznam jednotlivých aktivít a počet nazbieraných bodov. Po absolvovaní každej aktivity výcvikový inštruktor zapíše čate počet nazbieraných bodov. Po skončení výcviku sa karty čatám zoberú, zrátajú sa výsledky a na základe nich budú potom večer odmenené tri najlepšie čaty.


 • Pracovné ponuky
 • Rezervačný formulár
 • Obchodné podmienky
 • Ubytovací poriadok
 • Tel. : +421387694332
  Tel. : +421387694331
  Mobil : +421905203900
  jozefskultety@stonline.sk

  Hotel Partizán
  Jankov Vŕšok
  956 41 Uhrovec
  Slovenská republika

  Designed by VEBE s.r.o.

  Counter :